mcrblg-header-image

search

Co ciekawego zobaczysz we Władysławowie?


Jedno z najmłodszych turystycznych miast na polskiej mapie wybrzeża – Władysławowo – zagwarantuje każdemu odwiedzającemu niezapomnianą moc atrakcji. Coś dla siebie znajdą tu zarówno najmłodsi turyści, którzy cenią sobie doskonale wyposażone place zabaw, ich rodzice, szukający atrakcji, które ich zachwycą oraz osoby starsze, chcęące nad morzem zregenerować swoje siły i wypocząć przed powrotem do domu. Władysławowo jest doskonale skomunikowane, a dzięki bliskości zarówno Trójmiasta jak i Półwyspu Helskiego, nikt nie będzie narzekał na brak atrakcji.

Zapraszamy do zabawy!

Przyjeżdżając do Władysławowa można być pewnym, że nuda nas nie dotknie. Oprócz typowych nadmorskich atrakcji czyli opalania na plaży, wodnych kąpieli, gry w siatkówkę czy plażową piłkę nożną, przejażdżkę kutrami, statkami i motorówkami, uprawianiu wielu wodnych sportów, na turystów czekają również liczne atrakcje dodatkowe. W pochmurniejszy dzień można się wybrać na przykład na spacer Doliną Chłapowską leżącą zaledwie dwa kilometry od Władysławowa. Można również odwiedzić Muzeum Motyli, które jest unikatowe na skalę całej Polski lub wybrać się do nowo otwartego Ocean Parku, gdzie prócz żywych ryb i rekinów, na turystów czekają atrakcyjne projekcje medialne.

Przygotowani na turystów

Mnogość atrakcji, doskonałe położenie i świetna renoma na rynku turystycznym sprawiają, że do Władysławowa corocznie przyjeżdżają dziesiątki tysięcy turystów w każdym wieku: samemu, z przyjaciółmi i z całymi rodzinami. Miasto jest jednak doskonale przygotowane zarówno pod względem restauracyjnym, jak i noclegowym. To oznacza, że noclegi dostępne są tu dla każdego, niezależnie od zasobności jego portfela: można wynająć elegancki apartament w hotelu lub zadowolić się rozbiciem namiotu na licznych polach campingowych (sprawdź przykłady).

Wiele atrakcji dostosowanych jest również do potrzeb gości odwiedzających miasto. Godziny i czas ich otwarcia zmieniają się na przykład w zależności od sezonu (Latarnię Morską czy Dom Rybaka można dłużej zwiedzać latem), a sama oferta wielu instytucji i miejsc kultury zostaje wzbogacona w okresie letnim (na przykład multimedialna wystawa Magiczny Zawrót Głowy). Do tego zawsze można się wybrać do pobliskiego Trójmiasta lub pojechać prosto na Hel ze sławnym fokarium, latarnią morską i wieloma innymi atrakcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
To właśnie MY
Czadowa Tablica Komputer i cyfry to nasze środowisko naturalne. Na co dzień pracujemy razem i dobrze się rozumiemy. Doszliśmy kiedyś do wzniosu, że każdy z nas uwielbia podróżować. W pracy stanowimy dobry zespół więc postanowiliśmy zintegrować się na innej płaszczyźnie i organizować wspólne wojaże.
Dzika natura wzywa nas i wtedy ruszamy w teren, w nieznane. Nasze wyprawy to prawdziwe męskie spotkania, chociaż czasem podróżują z nami nasze kobiety. Na blogu będziemy dodawać wpisy i pochwalimy się, gdzie udało się nam dotrzeć.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu