mcrblg-header-image

search

Gastronomiczna kwestia wyjazdu – Rusinowo


Wybierając się na wakacje, powinniśmy je odpowiednio rozplanować. To ograniczy nasze wydatki i stres. Przemyślany urlop, to bardziej wartościowy czas spędzony w wyjątkowym miejscu z ciekawymi ludźmi. Zacząć powinniśmy od zadbania o zakwaterowanie. Następnym krokiem jest rozeznanie się w ofercie atrakcji oraz wybór sposobu wyżywienia. Najczęstszym jest zdanie się na samodzielne przygotowywanie posiłków. To tani sposób, który jednak zabiera dużo czasu, a przecież obowiązki powinny zostać w domu. Można też skorzystać z wyżywienia w pensjonacie, w którym się zatrzymaliśmy, ale taka opcja nie jest rozsądna, bowiem to jedzenie jest raczej kiepskiej jakości, nie mamy też zbyt dużego wyboru i nie jest dostosowane do naszych diet i preferencji. Ostatnią choć najdroższą opcją jest stołowanie się w restauracjach. Najlepiej znaleźć jedną, która posiada dobre opinie i nie zedrze z nas pieniędzy. Choć to nie cena powinna determinować nasz wybór, często tak się dzieje. Zwróćmy uwagę na to gdzie jest najwięcej gości i spróbujmy, może się okazać, że to był strzał w dziesiątkę. Nie korzystajmy natomiast z miejsc, które świecą pustaki, to zły sygnał, który powinien nas ostrzec, przed kiepskim jedzeniem.

Rusinowo, to malutka wieś w województwie zachodniopomorski, w powiecie sławieński. Posiada ona bezpośredni dostęp do morza, a w niewielkiej odległości znajdują się jeszcze dwa akweny. To idealna baza dla wszystkich lubiących sporty wodne, które można tu uprawiać bez problemu, a to za sprawą licznych wypożyczalni sprzętu. Można też oddać się zwiedzaniu i innym atrakcjom. Dla najmłodszych przygotowane są place zabaw i Lunaparki. Baza noclegowa, jest dobrze rozwinięta, a koszt za wygodny nocleg, to wydatek zaczynający się od 30 złotych. Zaplecze gastronomiczne, to w większości małe bary, specjalizujące się w podawaniu świeżej ryby. Ceny proponowane nie są wygórowane i spokojnie możemy zdecydować się na korzystanie z ich usług. Najlepiej decydować się na małe bary blisko plaży, gdyż posiadają one specyficzny klimat. Lokalne przysmaki zapewne przypadną nam do gustu, a sposób ich podania czasem może nawet zaskoczyć. Pamiętajmy, żeby z wakacji czerpać przyjemności garściami w taki sposób, aby być zadowolonym i wypoczętym. Do domu zaś powrócimy radośni i z naładowanymi akumulatorami na następny rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
To właśnie MY
Czadowa Tablica Komputer i cyfry to nasze środowisko naturalne. Na co dzień pracujemy razem i dobrze się rozumiemy. Doszliśmy kiedyś do wzniosu, że każdy z nas uwielbia podróżować. W pracy stanowimy dobry zespół więc postanowiliśmy zintegrować się na innej płaszczyźnie i organizować wspólne wojaże.
Dzika natura wzywa nas i wtedy ruszamy w teren, w nieznane. Nasze wyprawy to prawdziwe męskie spotkania, chociaż czasem podróżują z nami nasze kobiety. Na blogu będziemy dodawać wpisy i pochwalimy się, gdzie udało się nam dotrzeć.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu