mcrblg-header-image

search

Podlasie – tereny na piękny urlop


Podlasie jest to rejon etnograficzny jak i turystyczny wschodniej ściany Polski. To również województwo, które w dużej części odpowiada historycznym rejonom tego miejsca. Każdego roku oblegany jest przez turystów, którzy biorą go za alternatywę dla spędzania kolejnego roku na Warmii i Mazurach. Miejsce to jest bardzo bogate w atrakcje turystyczne dzięki czemu w momencie przyjazdu możemy mieć pewność, że na pewno nie będziemy się tutaj nudzić.

Podlasie ma bardzo bogatą historię w naszym kraju. Jest tu wiele lasów, dzięki czemu tutejsze powietrze jest bardzo czyste i możemy realnie odpocząć. Atrakcją, z której na pewno ucieszą się dzieci i młodzież jest fakt, że występuje tutaj bardzo dużo zalewów, dzięki którym będziemy mogli oddać się sportom wodnym jak i innej formie aktywnego spędzania czasu. Leżą tu aż cztery parki, dzięki czemu możemy raz na jakiś czas zobaczyć jak wygląda dzika przyroda z bliska, gdzie człowiek nie podejmuje w niej żadnej ingerencji.

Mamy możliwość popłynięcia kajakiem przez park, aż za granicę terytorium Polski, dzięki czemu będziemy mieli możliwość uczestniczenia w niezwykłej przygodzie, a wspomnień z niej nikt nam na pewno nie odbierze. Baza noclegowa tego regionu jest bardzo mocno rozwinięta dzięki napływowi turystów, których z każdym rokiem przybywa. Miejsca które głównie są tutaj na wynajem to np. domki letniskowe, agroturystyki i hostele.  Bardzo dużo właścicieli hoteli ma w swojej ofercie miejsca noclegowe z atrakcjami (Podlasie/meteor), tylko dla swoich gości – więc jeżeli jesteśmy zainteresowani bardzo aktywnym spędzaniem swojego czasu to za około 60 zł możemy na godzinie wynająć quada i pojeździć po tych pięknych terenach razem z naszymi przyjaciółmi. Wybierając się na wakacje musimy zarezerwować miejsce noclegowe dzięki czemu będziemy mieli pewność że na pewno nikt nam go wcześniej nie zajmie. Pakując się na wakacje musimy pamiętać o tym że im mniej rzeczy bierzemy tym lżejszy będzie nasz bagaż i tym samym nie będziemy musieli użerać się z wielkimi torbami. Przed wyjazdem dobrze jest zorganizować sobie listę miejsc które warto zobaczyć dzięki czemu będziemy mieli zawsze coś do roboty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
To właśnie MY
Czadowa Tablica Komputer i cyfry to nasze środowisko naturalne. Na co dzień pracujemy razem i dobrze się rozumiemy. Doszliśmy kiedyś do wzniosu, że każdy z nas uwielbia podróżować. W pracy stanowimy dobry zespół więc postanowiliśmy zintegrować się na innej płaszczyźnie i organizować wspólne wojaże.
Dzika natura wzywa nas i wtedy ruszamy w teren, w nieznane. Nasze wyprawy to prawdziwe męskie spotkania, chociaż czasem podróżują z nami nasze kobiety. Na blogu będziemy dodawać wpisy i pochwalimy się, gdzie udało się nam dotrzeć.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu