mcrblg-header-image

search

Rezerwat Błędnych Skał w Górach Sowich


Ciekawe rezerwaty to jedna z najlepszych opcji do zwiedzania podczas wakacyjnego lub urlopowego pobytu w innym mieście. Nie da się ukryć tego, że bardzo polecane zainteresowanym są zwłaszcza atrakcyjne kwatery w Górach Sowich, w których można zapoznać się zwłaszcza z Rezerwatem Błędnych Skał. Jest to jedyne tego typu miejsce w regionie, więc na pewno warto je odwiedzić i dokładnie poznać. Taki park kryje w sobie mnóstwo ciekawostek oraz wartościowych elementów. Jest to miejsce praktycznie w całości utworzone przez naturę, dlatego jest ono tak wyjątkowe. Jest to swego rodzaju labirynt, dlatego też posiada właśnie taką nazwę i można go przejść, najlepiej w obecności przewodnika, aby się tam przypadkiem nie pogubić i nie spędzić w labiryncie kilku godzin. Zwiedzając to miejsce podróżuje się bardzo wąskimi szczelinami, co jest dużą frajdą zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych, więc warto to przeżyć na własnym przykładzie. Zwiedzanie trwa kilkadziesiąt minut, za to są to wspomnienia na bardzo długie lata [warto przeczytać również tekst o Bystrzycy Kłodzkiej].

Znajdują się tam również bardzo niskie przesmyki, a więc wędrowanie takim labiryntem wymaga od zainteresowanych zdolności fizycznych, dlatego też warto zadbać o swoją formę przed taką podróżą, co na pewno może się przydać w wielu sytuacjach. Spaceruje się tam również pod specjalnymi skalnymi grzybami, które są nie tylko estetyczne, ale i wyjątkowe. Widać wyraźnie, że warto przynajmniej raz w życiu zdecydować się na urlop w Górach Sowich. Dostępna jest tam nie tylko szeroka oferta noclegowa (tutaj), która zawiera w sobie pomieszczenia najwyższej klasy, ale też duża ilość atrakcji turystycznych, takich jak Rezerwat Błędnych Skał. Podróżowanie samemu takim labiryntem to zadanie dla odważnych osób, choć i one decydują się na takie wyprawy, gdyż jest to możliwość sprawdzenia swojej orientacji w terenie.

  1. Klara

    Macie może jakieś wskazówki czy można wybrać się tam z małymi dziećmi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
To właśnie MY
Czadowa Tablica Komputer i cyfry to nasze środowisko naturalne. Na co dzień pracujemy razem i dobrze się rozumiemy. Doszliśmy kiedyś do wzniosu, że każdy z nas uwielbia podróżować. W pracy stanowimy dobry zespół więc postanowiliśmy zintegrować się na innej płaszczyźnie i organizować wspólne wojaże.
Dzika natura wzywa nas i wtedy ruszamy w teren, w nieznane. Nasze wyprawy to prawdziwe męskie spotkania, chociaż czasem podróżują z nami nasze kobiety. Na blogu będziemy dodawać wpisy i pochwalimy się, gdzie udało się nam dotrzeć.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu