mcrblg-header-image

search

Slip i mola w Ustroniu Morskim


Ustronie Morskie jest to wieś typowo letniskowa zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim leżąca nad Morzem Bałtyckim, Zatoką Pomorską oraz na Wybrzeżu Słowińskim. Jest to wieś ulokowana pomiędzy Kołobrzegiem, a Koszalinem. Zamieszkuje ją blisko dwa tysiące sto mieszkańców.

Miejscem, które z pewnością warto zobaczyć w Ustroniu jest Slip. Przystań morska powstała stosunkowo niedawno, bo w 1994 roku. W skład wyposażenia owej przystani wchodzi: dalba wyciągowa, plaża do bazowania, akwatorium oraz slip. Slip to pochylnia, która ma powierzchnię dziewięćset sześćdziesiąt siedem metrów kwadratowych.

Innym miejscem wartym odwiedzenia jest Molo w Ustroniu Morskim. W owej wiosce znajdują się dwa mola. Oba mola mają około stu metrów długości.

Zostając na dłużej w Ustroniu Morskim warto skorzystać z oferty noclegowej Bursztynowego Wzgórza. Jest on usytuowany w miejscowości Sianożęty przy ulicy Wschodniej 4. W ofercie hotelu znajduje się sto osiemdziesiąt miejsc noclegowych. Obiekt oferuje osiemnaście trzypokojowych apartamentów, siedemnaście dwuosobowych pokoi oraz siedem pokoi trzyosobowych. Jeżeli chodzi o cenę za pobyt w każdym z pokoi to plasuje się ona od stu dwudziestu złotych do dwustu dwudziestu złotych od osoby. Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 natomiast kończy się o godzinie 12:00 w ostatnim dniu pobytu. Do dyspozycji gości oddany jest bezpłatny parking. Na terenie, na którym został wybudowany obiekt znajduje się : wypożyczalnia sprzętu sportowego, altanki rekreacyjne a także grill stacjonarny. Istnieje możliwość zorganizowania przez obsługę hotelu: biesiad wiejskich z muzyką na żywo i gorącym poczęstunkiem, Disco Polo Party z zespołem i stołem szwedzkim oraz dyskotek dla dzieci. W pobliżu obiektu można skorzystać z nauki jazdy konnej w siodle, rowerowych szlaków turystycznych, basenów Helios a także pieszych szlaków turystycznych. Natomiast w obiekcie znajdują się atrakcje tego typu jak: boisko do siatkówki, stół do tenisa stołowego oraz piłkarzyki a także drewniany plac zabaw i miejsce do grania w koszykówkę. W restauracji zlokalizowanej w hotelu serwowane są wyśmienite dania ze świeżych i ekologicznych produktów. Jeżeli chodzi o śniadania, obiady oraz kolacje to są one podawane w formie szwedzkiego stołu. Dodatkowymi atutami tego obiektu są przede wszystkim bliskość morza i plaży a także dużo zieleni.

Pod adresem [meteor-turystyka.pl/noclegi,ustronie-morskie,0.html] znaleźć można przetestowane i różnorodne warianty noclegowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
To właśnie MY
Czadowa Tablica Komputer i cyfry to nasze środowisko naturalne. Na co dzień pracujemy razem i dobrze się rozumiemy. Doszliśmy kiedyś do wzniosu, że każdy z nas uwielbia podróżować. W pracy stanowimy dobry zespół więc postanowiliśmy zintegrować się na innej płaszczyźnie i organizować wspólne wojaże.
Dzika natura wzywa nas i wtedy ruszamy w teren, w nieznane. Nasze wyprawy to prawdziwe męskie spotkania, chociaż czasem podróżują z nami nasze kobiety. Na blogu będziemy dodawać wpisy i pochwalimy się, gdzie udało się nam dotrzeć.
search
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu